Bugün 08-12-2019 15:43:46
Nadir Yağ Anasayfa

Bitkisel yağ kalitesinde dünya standartı ve dürüstlük...

Firmamız 1997 yılında faaliyete geçmiş olup günlük 100 ton kapasite ile üretime başlamıştır. Geçen 10 yıllık zaman sürecinde firmamız hem yurtiçinde hem de yurtdışında müşteri potansiyelini arttırmıştır. Yemeklik yağlarımızın üretimi sırasında: hammaddenin tesislere girdi andan, ambalajlanma ünitesinde paketlenip, işletmeden çıkıncaya kadar üretimin her aşamasında ürün kalite kontrol laboratuarı tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Yemeklik yağlarımız TSE ve TSE ISO EN 9000 belgelidir. Birinci kalite yemeklik yağ üreten firmamız; müşterilerimizin ve halkımızın sağlığına verdiği önemi de göstermektedir. Sağladığımız en büyük avantaj: kaliteli, sağlıklı ve ekonomik oluşumuzdur.

Bitkisel yağ tesislerimizde her şey kusursuz, mükemmel bir ürünün üretimini hedef almaktadır. Üretim süreci birinci sınıf kaliteyi sürekli olarak üretmek ve devam ettirmek, insan hatasına yer vermeden continu sisteminin kontrolünde daha sağlıklı üretim gerçekleştirilmektedir. Tesislerimizde üretimde uygulanan en ileri donanım ve teknoloji mühendislerinden her çalışanına kadar tüm kademelerde görev alanların bilgi ve inancıyla desteklenmektedir.

Firmamız 100 ton kapasitesini 230 tona yükseltmiştir, Nadir ve Kısmet markalarıyla raflarda ve mutfaklarda yerini almaktadır. İhracata da çok önem veriyoruz. Şu anda 6 ülkeye ihracat yapmaktayız. Her geçen gün bu sayıyı arttırmak için çaba harcamaktayız. Tesislerimizde ayçiçeği, mısır pamuk karışım yağ, zeytinyağı ve soya yağı üretimi yapılmaktadır. Dünya’da en ileri teknoloji olarak gösterilen continu sistemiyle tesisimizde her türlü yemeklik yağı işleyerek sektörde ulusal marka olma yolunda hızla ilerlemek en önemli hedefimizdir.

Belgelerimiz

Yeni tesislerimizde yurtiçi ve yurtdışı pazarlara birinci sınıf kaliteli ürün sunmanın tek başına yeterli olmadığı inancı ile satış sonrası hizmet ve müşteri ilişkilerinin de büyük öneminin bilincindeyiz. Müşterilerimizin ürünlerimizin kalitesi ve diğer konularda gelen tüketici düşünce ve talepleri doğrultusunda daha kaliteli üretim için gıda sektöründe sürekli
araştırma ve geliştirme çalışmaları içerisindeyiz. ISO 22000:2005 çalışmalarımız devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Yemeklik sıvı yağ ve margarin üretimini yaparken yasal ve düzenleyici şartların yanısıra müşteri şartlarını da göz önüne alacak, entegre sistemi bütün bölümlerimizle paylaşarak maksimum katılımı sağlayacak, belirlenen aralıklarla sistemi gözden geçirecek, teknolojinin en son imkanlarını kullanarak ürün kalite ve güvenliğinde en son adıma ulaşacak, sürekli iyileştirme ilkesi çerçevesinde belirlediği hedeflerle süreçlerin ve çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunacak, verimli ve etkin çalışma yöntemlerini kullanarak insan sağlığını koruyacak ve tehlikeye atmayacak standard şartlarına uygun ürünler üretecek ve kendi sektöründe bölge lideri olacaktır.

Nadir Yağ’a ulaşmak için İletişim Bilgileri tıklayın.
Nadir Yağ Anasayfa
Tasarlayan DesignFabrika.com
Nurdağı Kahramanmaraş Yolu Üzeri 3. Km Nurdağı / Gaziantep
Telefon: +90 (342) 671 54 81 +90 (342) 671 54 82 Faks: +90 (342) 671 30 93